GEODIS Poland Sp. z o.o.

Pracownik Administracji Magazynowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Tyniec Mały (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji magazynowej,
  • kontrola dokumentacji załadunków, w tym analiza i kontrola codziennej realizacji zleceń,
  • terminowe przygotowywanie raportów i statystyk dla klienta i przełożonego.
  • udział w procesie przyjęcia towaru do magazynu,
  • wprowadzanie dostaw i wysyłek do systemu zarządzania magazynem,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14, 14-22,
  • znajomość zagadnień logistycznych,
  • znajomość MS Office (Excel).
  • komunikatywny poziom języka angielskiego,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na święta).
  • owoce
  • ubezpieczenie na życie
  • stałą współpracę na podstawie umowy o pracę w Geodis Poland,
  • bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach,
  • dojazd bezpłatnym autobusem z Wrocławia do Tyńca Małego,
  • przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroki pakiet ubezpieczenia na życie,
  • kartą sportową MultiSport lub MedicoverSport,

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników.

W Polsce GEODIS Poland sp z o.o. dynamicznie rozwija swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.

Sekretem sukcesu GEODIS Poland sp z o.o. jest pasja i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, zapewniając im szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pracowników i ich Rodzin poprzez bogaty pakiet socjalny oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań. Dzięki uporządkowanej strukturze oraz przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku sięgamy po liczne sukcesy na rynku polskim i światowym.