Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Pracownik administracyjny z językiem niemieckim (back office)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. aleja Piastów 30, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w różnych projektach wskazanych przez kierownictwo
  • Przetwarzanie zamówień dla naszych pacjentów z Niemiec
  • Wystawianie faktur dla płatników i klientów
  • Zarządzanie danymi w systemie CRM
  • Przygotowywanie dokumentów i recept dotyczących refundacji naszych produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. A2)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Gotowość do pracy z biura
Korzyści dla kandydata
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Elastyczne godziny pracy, pon-pt
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wspaniałe imprezy firmowe,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • możliwość pracy zdalnej
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • opieka stomatologiczna
  • strefa relaksu
  • prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Brak okresu próbnego - umowa na długi okres od samego początku
  • Praca stacjonarna z naszego biura w Szczecinie
  • Brak "dress code'u"
  • karty przedpłacone
  • brak dress code’u
  • elastyczny czas pracy
  • To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!
  • spotkania integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • owoce
  • kawa / herbata
  • Karty sportowe
  • inicjatywy dobroczynne
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: finansowych, podatkowych, IT, HR, administracji zamówień, marketingu, patentów i innych.