Solid Security Sp. z o.o.

Pracownik biurowo-magazynowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie i rozliczanie dokumentów magazynowych WZ,PZ,MM
  • Rozliczanie serwisantów i instalatorów
  • Uzupełnianie bazy danych
  • Przygotowanie wysyłek towaru
  • :Kompletowanie sprzętu
  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach
  • Tworzenie zamówień
Wymagania (oczekiwane)
  • Uczciwość i umiejętność pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza Excel)
  • Wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny)
Wymagania (mile widziane)
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce/magazynie
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Stałą, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego