MELLE

Opiekun klienta i wsparcie działu handlowego

Ostrów Wielkopolski (powiat ostrowski), Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik biurowy
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • opieka nad istniejącymi klientami projektu Autonova  (system do zarządzania pracą punktu usługowego) m.in. powitanie,  zalogowanie, zapoznanie,  wsparcie w trakcie użytkowania,
  • współpraca z programistami w zakresie analiz i raportów,
  • współpraca z kierownikiem oraz pracownikami działu handlowego,
  • nadzorowanie procesu uruchamiania sprzedaży nowych produktów przez zespół handlowy,
  • prace biurowe w dziale handlowym,
  • wdrażanie i monitorowanie standardów organizacyjnych w dziale sprzedaży i marketingu zgodnie z ustalonymi zasadami.
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość MS  Office  Word i Excel,
  • znajomość języka angielskiego B2,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy własnej,
  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu,
  • czynności wspierające: redagowanie umów, tworzenie pism, aktualizacja cenników itp.
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Korzyści dla kandydata
  • zatrudnienie  w pełnym wymiarze -  umowa o pracę,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Jeśli pragniesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę  w znanej i renomowanej firmie - zapraszamy do Zespołu.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych w aktualnej rekrutacji Melle sp. z o.o. na Klauzula informacyjna dla kandydatów  https://melle.com/pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-
do-pracy

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane aplikacje.

Melle. sp. z o.o.   dystrybutor  kosmetyków samochodowych kultowej marki K2.
Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic.

Miejsce pracy: siedziba firmy Stary Staw / Ostrów Wlkp.
Zatrudnienie:  umowa o pracę
Wymiar:  pełny etat

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?