AmRest

Pracownik kawiarni - Barista Starbucks Elektrownia Powiśle

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
27,00 - 28,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Inspirujące miejsce pracy, które zachęca do twórczości i samorealizacji.
  • Szkolenia na najwyższym poziomie z zakresu parzenia kawy i obsługi Gościa.
  • Budowanie niezapomnianych doświadczeń i więzi z naszymi Gośćmi, zapewniając im doskonałą obsługę.
  • Przygotowywanie produktów zgodnie z naszymi standardami i dopasowywanie ich do oczekiwań naszych Gości.
Wymagania (oczekiwane)
  • Chęć do nauki i rozwoju.
  • Budowanie niezwykłych relacji z naszymi Gośćmi i Zespołem.
  • Uśmiech i pozytywne podejście do codziennych wyzwań.
  • Paczkę ulubionej kawy ziarnistej lub kapsułek co dwa tygodnie
  • Twoje ulubione produkty Starbucks, Pizza Hut, KFC i Burger King w atrakcyjnych cenach
  • program rekomendacji pracowników
  • system premiowy
  • spotkania integracyjne
  • Dodatkowe 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 22:30-6:30.
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - e-learningowa platforma AmSpace, aplikacja mobilna ze wszystkimi standardami, grafik pracy online, Starbucks Global Academy.
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia wewnetrzne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Umowa zlecenie (dla uczniów/studentów do 26go r.ż.), umowa o pracę (dla osób nieuczących się).
  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb - pracujesz ile chcesz ;)
  • inicjatywy dobroczynne
  • Partner Life
  • Certyfikowane szkolenie baristyczne z pełnym wsparciem przypisanego do Ciebie Baristy Trenera
  • Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy.
  • Bezpośredni dostęp do programu, który pomaga zatroszczyć się o Twoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Program Partner Life pomaga partnerom lepiej radzić sobie z ich obowiązkami w domu i w pracy

Łącząc ludzi przy kawie, Starbucks stał się jedną z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.

Praca w Starbucks przypomina pracę ze znajomymi! Pracując tutaj, nie jesteś „pracownikiem” - nazywamy siebie „partnerami”, ponieważ wierzymy w takie same cele i wspólny sukces.

Dołącz do nas – jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy! Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po świecie kawy, opowiemy jej historię, nauczymy Cię jak parzyć idealną kawę i pomożemy rozwinąć umiejętności latte art. Zostań naszym partnerem, a już nigdy nie pomyślisz o kawie jak o zwykłym napoju!