Grycan

Pracownik Lodziarnio-Kawiarni Grycan (C.H. Wileńska)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Targowa 72, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarnio-kawiarni.
  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • profesjonalna obsługa Gości
Wymagania (oczekiwane)
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • umiejętność współpracy w zespole
  • uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z Gośćmi
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
Korzyści dla kandydata
  • szkolenie online przygotowujące do pracy
  • dodatek weekendowy
  • ubezpieczenie na życie
  • grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zniżki na nasze pyszne lody i kawę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 19 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Wileńska w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni.