LeasingTeam Group

Pracownik logistyki

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowanie i wdrożenie inwentaryzacji oraz bieżące kontrole zapasów;
  • kompletacja zamówień towarów zgodnie z wytycznymi HACCP, w tym rezerwacja za pośrednictwem Navision / 365 Business Central;
  • zarządzanie, profesjonalne i wydajne magazynowanie;
  • kontrola towarów przychodzących i wychodzących pod kątem tożsamości, ilości i jakości w magazynie (chłodnia i mroźnia);
  • magazynowanie;
  • dalszy rozwój i optymalizacja procesów strategicznych
  • przygotowanie do wysyłki;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek.
Wymagania (oczekiwane)
  • wysoki poziom zaangażowania i inicjatywy;
  • prawo jazdy na wózek widłowy nie jest wymagane.
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie min. (A2)!;
  • pożądane jest doświadczenie w pracy z żywnością;
  • chęć do nauki;
  • pewna obsługa aplikacji MS Office - Doświadczenie z systemami ERP;
  • odpowiednie doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność;
Korzyści dla kandydata
  • stawka godzinowa: 14 euro brutto/h.;
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-19.00;
  • oraz pomoc w organizacji przyszłego miejsca pracy
  • woda, kawa, herbata i mnóstwo makaronu do samodzielnego przygotowania w przerwie na lunch
  • długoterminowe perspektywy dzięki możliwościom rozwoju osobistego i zawodowego;
  • premia lojalnościowa w przypadku przedłużenia umowy po 1 roku;
  • zniżki pracownicze na cały asortyment;
  • pracę w oparciu o polską umowę o pracę (3 miesiące);
  • jednorazowa premia za okres 3 miesięcy;
  • są dostępne w kuchni.
  • wynagrodzenie 2400 euro brutto/mies.;
  • po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę;
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.