Saint-Gobain w Polsce

Pracownik Magazynu szkła

Miejsce zatrudnienia
ul. Szklanych Domów 1, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji
  • Praca w systemie zmianowym, czterobrygadowym
  • Przygotowywanie wysyłek szkła na stojakach transportowych
  • Podstawianie szkła na obsługiwane obszary produkcyjne
  • Rozładunek szkła z linii produkcyjnych na stojaki magazynowe
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska
Wymagania (mile widziane)
  • Takie cechy jak: odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • Uprawnienia na suwnice i hakowego
  • Uprawnienia na wózki widłowe – UDT
  • Dobrą koordynację wzrokowo – ruchową
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • premia za brak wypadków 200 zł co 180 dni
  • siłownia w biurze
  • program rekomendacji pracowników
  • premia za brak absencji do 505 zł kwartalnie
  • premia świąteczna za wyniki uznaniowa
  • dofinansowanie wypoczynku
  • owoce
  • premia miesięczna (produkcyjna/BHP do 450 zł)
  • premia roczna za największą ilość zgłoszeń i realizacji Quick Kaizen 2500 zł
  • premia w programie poleceń pracowniczych – 2000 zł za każdego zatrudnionego pracownika
  • prywatna opieka medyczna
  • darmowa poradnia psychologiczna
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • premia 600 zł miesięcznie za pracę w systemie 4-brygadowym
  • premia roczna 50% wynagrodzenia zasadniczego miesięcznego
  • parking
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • premia za realizacje projektu WCM do 3500 zł
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • premia za Quick kaizen od 200 do 400 zł

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj