AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE

Pracownik magazynu z obsługą suwnicy

Wynagrodzenie
5 100,00 - 5 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Gliwice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przyjmowanie towaru,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • obsługa suwnicy i wózka widłowego,
  • proste prace magazynowe,
  • kontrola jakościowa.
Wymagania (mile widziane)
  • UDT na suwnice,
  • doświadczenie magazynowe
  • UDT na wózki widłowe.
Korzyści dla kandydata
  • umowę o pracę,
  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.
  • pracę na trzy zmiany od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5100 zł brutto + premia,
  • rozwój i szkolenia dla zaangażowanych pracowników,
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj