LS Airport Services S.A.

Pracownik Magazynu z uprawnieniami UDT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Wirażowa 35, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • udział w przygotowywaniu towarów do wysyłki drogą powietrzną
  • rozładunek i załadunek towarów/paczek
  • weryfikacja dokumentacji przewozowej, w tym również rejestrowanie wykonanych czynności w systemie
Wymagania (oczekiwane)
  • niekaralność
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole i podzielność uwagi
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników oraz ich rodzin
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckiej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatną opiekę medyczną
  • posiłki regeneracyjne wydawane w formie kart przedpłaconych
  • ubezpieczenie na życie
  • atrakcyjny system premiowy
  • fundusz świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do urlopu
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.