DP Polska S.A.

Pracownik myjni tac do ciasta

Wynagrodzenie
4 500,00 - 4 900,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Działkowa 115A, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • składanie tac i odstawianie do magazynu
  • pomoc na innych działach
  • wyjęcie tac z maszyny i ustawienie ich w celu osuszenia
  • wstępne oczyszczenie tac
  • wstawienie tac do maszyny czyszczącej
  • Wymagania:
Wymagania (mile widziane)
  • ukończone 18 lat
  • książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia przed rozpoczęciem pracy
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o pracę
  • 50% zniżki na nasze produkty
  • Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pracę dostępną od zaraz
  • Wynagrodzenie 4500-4900 zł brutto
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat
  • Ubezpieczenie NNW

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie pod szyldem Domino’s Pizza.

Domino's Pizza Commissary Warszawa (Ul. Działkowa) poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą przy obsłudze maszyny do mycia tac w naszym magazynie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj