Saint-Gobain w Polsce

Pracownik Produkcji

Miejsce zatrudnienia
ul. Kniewska 27, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • pracy w systemie 3-zmianowym
  • obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja szyb zespolonych)
  • kontrola jakości gotowego produktu
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • darmowa poradnia psychologiczna
  • przez cały okres wdrożenia masz zapewnioną profesjonalną opiekę trenera​
  • dofinansowanie do dojazdów
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • odzież roboczą wysokiej jakości umożliwiającą bezpieczną pracę​
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • bonus za polecenie pracowników​
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj