FoodWell Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Biała Podlaska, Lubelskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Pakowanie paczek do opakowań zbiorczych
  • Zasilanie linii produkcyjnych
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
Wymagania (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym w Naszym zakładzie w Janowie Podlaskim (zapewniamy bezpłatny dojazd - szczegóły poniżej)
  • Książeczka sanepidowska
  • Bezpłatny dojazd firmowy na 3 zmiany z Białej Podlaski oraz okolicznych miejscowości (Cicibór Duży, Hrud, Ossówka, Komarno, Zakanale, Konstantynów, Witoldów, Peredyło, Nowy Pawłów)
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca (za pracę w kwietniu otrzymasz wynagrodzenie do 10 maja)
  • Zapewniamy ubiór oraz buty robocze​
  • Możliwość pracy od zaraz

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj