BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Pracownik Produkcji – Operator

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Urszuli Ledóchowskiej 33/35, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżąca kontrola produktu zgłaszanie przełożonemu o zauważonych błędach i nieprawidłowościach (kontrola zgodności z kubkiem wzorcowym).
  • Dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.
  • W dalszej kolejności nauczymy Cię podstawowej obsługi przydzielonej maszyny. Jeśli zależy ci na dalszym rozwoju na stanowisku operatora to nauczymy Cię ustawiać parametrów maszyn, regulacji i przezbrojeń.
  • Początkowo będziesz zajmował/a się pakowaniem produktu gotowego zgodnie ze schematem (praca fizyczna).
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Wymagania (mile widziane)
Wykształcenie o kierunku mechanicznym.
  • Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy.
  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.
  • Nauczysz się u nas obsługiwać różne maszyny by podnosić swoje kwalifikacje.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).
  • Dbamy o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.
  • Wraz z rozwojem kompetencji będzie wzrastać Twoja pensja.
  • Obiady w Firmie
  • Karty Sodexo
  • System pracy 3 zmianowy 4 brygadowy. Grafik ułożony jest na 4 miesiące z góry, co pozwoli zaplanować życie prywatne przy pracy zmianowej (najważniejsze święta w roku są wolne).
  • Premie roczne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istniejemy na rynku od 29 lat i stale się rozwijamy.
  • prywatna opieka medyczna