LeasingTeam Professional

Pracownik Recepcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Raszyn (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Organizacja podróży służbowych (hotele, loty);
  • Weryfikacja formalna dostawców.
  • Rezerwacja sali konferencyjnych;
  • Obsługa połączeń przychodzących;
  • Wprowadzanie faktur do systemu, rozliczanie w systemie FIT;
  • Zamawianie obiadów oraz art. biurowych;
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • Rezerwacja samochodów służbowych;
  • Skanowanie i archiwizacja umów;
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Miła aparycja;
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywność;
  • Znajomość programu MsOffice;
  • Kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu i pracy;
Korzyści dla kandydata
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Miejsce pracy: Raszyn
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.