Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Pracownik techniczny

Miejsce zatrudnienia
ul. Toszecka 99, Gliwice, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Mechaniczne koszenie traw, usuwanie chwastów i wycinanie samosiejek.
  • Konserwacja ogólnobudowlana obiektu.
  • Prowadzenie regularnych inspekcji w celu ustalenia zakresu prac.
  • Monitoring i zgłaszanie wszelkich usterek oraz stanów wskazujących na ewentualne zagrożenie.
  • Dbanie i nadzór nad segregacją odpadów.
  • Bieżące utrzymywanie porządku.
  • Odśnieżanie, posypywanie schodów, dróg i parkingów środkami zapobiegającymi poślizgnięciu.
Wymagania (oczekiwane)
  • Obsługa urządzeń ręcznych i elektromechanicznych.
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Świadczenia dodatkowe: świadczenia socjalne z ZFŚS i inne zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Pracowników Ł-ICiMB.
  • prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Pracowników Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Miejsce pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, 44-100 Gliwice, ul. Toszecka 99, Dział Administracji.
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące (z możliwością dalszego zatrudnienia).
  • parking dla pracowników
Wieloletnie doświadczenie Instytutu w zakresie B+R oraz wdrożeń przemysłowych pozwoliło stworzyć wyselekcjonowaną ofertę dla biznesu obejmującą zakresem pełen ciąg badawczo-rozwojowy i technologiczny. Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych jako jeden z największych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz realizuje badania ze wszystkich obszarów związanych z materiałami budowlanymi, szkłem, ceramiką techniczną, medyczną i balistyczną, a także z biomateriałami i ochroną środowiska. Obecnie prace skupiają się również nad zastosowaniem energooszczędnych i niskoemisyjnych technologii w budownictwie modułowym. Instytut z siedzibą w Krakowie od 70 lat specjalizuje się w badaniach naukowych, a dotychczasowe doświadczenie z biegiem lat procentuje postrzeganiem go jako wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego na rynku krajowym i europejskim. Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych stanowi istotną część polskiego środowiska naukowo-badawczego łączącą osiągnięcia praktyki przemysłowej wraz z wysokim poziomem badań naukowych, który na przestrzeni ostatnich lat znacząco wzrasta.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj