ULMA Construccion Polska S.A.

Pracownik Warsztatu - Konserwator Szalunków

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Koszajec (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • praca z wykorzystaniem maszyn i elektronarzędzi
  • konserwacja i naprawa elementów szalunkowych oraz rusztowań
  • obsługa suwnic i żurawi w hali warsztatowej
Wymagania (oczekiwane)
  • gotowość do pracy zmianowej (6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00)
  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami, przy konserwacji/obróbce drewna lub ślusarstwie
  • dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
Wymagania (mile widziane)
uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego
  • dodatek na dojazd powyżej 40 km lub transport zbiorowy z wybranych lokalizacji
  • brak dress code’u
  • premie kwartalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dopłatę do urlopu
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT w pełni finansowanych przez pracodawcę
  • posiłki pracownicze przez cały rok
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

ULMA Construction należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 55 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy. Jesteśmy obecni na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach.

Polski oddział firmy – ULMA Construccion Polska S.A. – prowadzi działalność w 11 biurach na terenie całego kraju, posiada 4 duże centra logistyczne i dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów budownictwa.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań, a co za tym idzie oferowanie niezawodnych usług. Produkt ma znaczenie, ale tak naprawdę liczy się znalezienie optymalnych rozwiązań, spełnianie wymagań klienta oraz terminowość.