LS Airport Services S.A.

Pracownik Wsparcia Obsługi Naziemnej - praca na lotnisku

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
32,00 - 37,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa naziemna samolotów na płycie lotniska
  • załadunek i rozładunek bagaży, poczty i frachtu
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialność, punktualność i dokładność
  • udokumentowanie historii zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • dyspozycyjność do pracy minimum 120h miesięcznie
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
Korzyści dla kandydata
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • zniżki na bilety lotnicze
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.