DPD Polska Sp. z o.o.

Pracownik Wsparcia Prac Magazynowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

ul. Prosta 31A, Łozienica (powiat goleniowski), Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie,
  • przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich.
Wymagania (oczekiwane)
  • dokładność, sumienność i rzetelność.
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • elastyczności w zakresie godzin wykonywania zlecenia,
Korzyści dla kandydata
  • współpracę ze stabilną firmą,
  • zdobywanie doświadczenia
  • terminowość wypłat.
  • umowę zlecenia,

DPD Polska jest częścią GeoPost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.