PEKAO LEASING SP. Z O.O.

Programista ASP.NET

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Żubra 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • projektowanie oraz obsługa baz danych w MS SQL Server,
  • opracowywaniem dokumentacji technicznej.
  • komunikacja z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami,
  • wykorzystanie nowoczesnych praktyk programistycznych w tym CI/CD, konteneryzacji,
  • projektowanie, implementacja, rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych opartych o platformę .NET,
Wymagania (oczekiwane)
  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy,
  • znajomość zagadnień związanych z czystością kodu oraz dobrych praktyk (SOLID, Clean Architecture)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji.
  • znajomość technologii .NET: ASP.NET, ASP.NET Core,
  • bardzo dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL,
  • znajomość technologii powiązanych z ASP.NET - HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
  • bardzo dobra znajomość Git,
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność programowania w języku C#,
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji SPA opartych o Angular lub Blazor,
  • doświadczenie w pracy z platformą Azure,
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem Docker.
  • znajomość podejścia DDD oraz architektury opartej o mikroserwisy,
  • hybrydowy model pracy, (max. 2 dni w tygodniu pracy zdalnej),
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w strategicznych i innowacyjnych projektach w dynamicznie rozwijającej się Spółce.
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy B2B,
  • prywatna opieka medyczna
  • interesującą pracę w znanej, prestiżowej firmie,

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista ASP.net CORE.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj