4IT SOLUTIONS sp. z o.o.

Programista Oracle

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz procedur składowanych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz klientami wewnętrznymi
  • Udział w analizie biznesowej
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Modelowanie struktur danych oraz projektowania modułów oprogramowania
  • Implementacja wymagań biznesowych w istniejących modułach oprogramowania
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra praktyczna znajomość baz danych PL/SQL i Oracle (minimum 2 lata pracy komercyjnej)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w projektowaniu modułów oprogramowania w JAVA będzie dużym plusem
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność implementacji baz danych (procedury składowane)
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań do baz danych oraz modelowaniu struktur danych
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość Java
  • Znajomość standardu EDI
Korzyści dla kandydata
  • Dostęp do eTutor’a
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do szkoleń na platformie biznesowej
  • Budżet na dofinansowanie wypoczynku
  • Świadczenia socjalne
  • Dostęp do materiałów naukowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatny dostęp do platformy Legimi
O firmie

Dostarczamy najwyższej jakości usługi:

• rozwoju oprogramowania,

• projektowania oraz wdrażania infrastruktury informatycznej,

• utrzymania systemów informatycznych.

4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing.

W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.