VIGO Photonics

Programista Python

ul. Poznańska 129/133, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Implementacja i wdrażanie nowych produktów
  • Utrzymanie produktów i bezpośrednie wsparcie klienta
  • Analiza i określanie wymagań, szacowanie czasu zadań
  • Weryfikacja kodu, prowadzenie testów, raportowanie ewentualnych błędów oraz wprowadzanie wymaganych zmian
  • Opracowywanie oprogramowania z wykorzystaniem języka Python
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Wymagania (mile widziane)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w wykorzystaniu środowiska Gitlab
  • Umiejętność komunikacji z pozostałymi członkami zespołu
  • Znajomość architektury Windows i Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 będzie atutem
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • Zespół wspierający Twoją karierę zawodową
  • Innowacyjne środowisko pracy: dostęp do najnowszych technologii, praca nad ciekawymi projektami, możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego m.in: programy szkoleniowe, warsztaty, konferencje, możliwość zdobycia certyfikatów branżowych.
  • Przyjazna atmosfera i kultura organizacyjna m.in.: wydarzenia integracyjne, pikniki firmowe, wspólne wyjazdy
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • Bogaty program benefitów m.in: dofinansowanie kursu językowego, karta medyczna, sportowa, przedpłacona oraz lunchowa, ubezpieczenie na życie, wakacje pod gruszą, preferencyjne ceny za przedszkole oraz pierwszeństwo przyjęć dla dzieci pracowników Vigo, dopłata do okularów
  • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz system premiowy
  • Praca przy ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym
  • karty przedpłacone
  • ubezpieczenie na życie

Jako Firma, zyskaliśmy renomę światowego lidera w produkcji detektorów podczerwieni. Dysponujemy własną technologią, a także zapleczem niezbędnym do wdrażania nowych rozwiązań.

Jako Zespół, łączymy pasję do osiągnięć naukowych z dążeniem do ich zastosowań biznesowych.

Jako Pracownicy, dbamy o przyjazną atmosferę i otwartą komunikację, które pomagają nam odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj