Adecco Poland Sp. z o.o.

Project Assistant w dziale współpracy międzynarodowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
8 000,00 - 10 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa na zastępstwo
Miejsce zatrudnienia
ul. plac Europejski 6, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie organizacji spotkań, konferencji i wydarzeń.
  • Wspieranie zespołu Działu Współpracy Międzynarodowej w zarządzaniu projektem pomocy technicznej na Ukrainie oraz realizacją zadań związanych z Mołdawią i innymi priorytetowymi krajami.
  • Sporządzanie notatek, pism, raportów oraz podejmowanie działań następczych.
  • Konsolidacja wkładu całej Agencji w negocjacje ustaleń roboczych Frontexu oraz wspieranie operacyjnego wkładu w negocjacje umowy o statusie.
  • Koordynacja i monitorowanie obiegu dokumentów.
  • Wykonywanie zadań administracyjnych zgodnie z wymaganiami.
Wymagania (oczekiwane)
  • Wyższe wykształcenie - preferowane kierunki z zakresu finansów, stosunków międzynarodowych lub bezpieczeństwa,
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami - preferowane doświadczenie w pracy na terenie Bałkanów,
  • Płynna znajomość języka angielskiego min.B2 - praca całkowicie w języku angielskim
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Wymagania (mile widziane)
Znajomość dodatkowego języka UE;
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Szansę na rozwój i poszerzanie swoich kompetencji w strukturach UE;
  • Wynagrodzenie wypłacane w Euro;

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.