FINTURE Sp. z o.o.

Project Manager / IT Delivery Manager

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • zarządzanie zasobami przydzielonymi do projektu oraz monitorowanie ich alokacji,
  • zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie oraz utrzymywanie stosownych rejestrów,
  • prowadzenie projektów IT zgodnie z obowiązującą w organizacji metodyką zarządzania projektami,
  • zarzadzanie obszarami wydań (w tym dedykowanym zespołem Developerów),
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami wewnętrznymi w zakresie realizacji prac.
  • opracowywanie oraz utrzymywanie aktualnego harmonogramu całości prac przydzielonego projektu,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
Wymagania (oczekiwane)
  • minimum 3-4 lata doświadczenia jako IT project/release/delivery manager,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne,
  • otwartość, elastyczność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji.
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami IT i wytwarzania oprogramowania (metodologie Agile, Waterfall etc.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość procesów Release Managementu,
Wymagania (mile widziane)
  • certyfikaty z zarzadzania projektami.
  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
  • Pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez
  • spotkania integracyjne
  • Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie
  • benefit okolicznościowy
  • brak dress code’u
  • pikniki rodzinne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki.

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego.

Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe.

Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile. Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: https://www.finture.com/pl/

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj