POSTDATA S.A.

Project Manager / Lider Zespołu IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymywanie porządku w backlogu zespołu
  • uzgadnianie harmonogramów projektów i priorytetów prac
  • identyfikowanie zagadnień utrudniających prace i poszukiwanie rozwiązań, a także wspieranie zespołu w ich znalezieniu
  • dbanie o relacje i wspierającą atmosferę w zespole
  • monitorowanie postępów realizacji prac nad projektem
  • organizowanie i moderowanie spotkań zespołowych, skupiając się na ustalaniu kierunków dalszych prac oraz rozstrzyganiu problemów bądź wątpliwości
  • osiąganie celów sprintów oraz projektów
  • koordynowanie współpracy i synchronizowanie działań z innymi zespołami
  • zapewnienie efektywnej komunikacji między członkami zespołu i klientem
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w pracy z zespołami zwinnymi.
  • samodzielność, kreatywność oraz skuteczność, przy jednoczesnej otwartości i elastyczności w działaniu
  • zdolność do aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziany również Scrum Master
  • znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami i projektami, np. Jira
  • Inicjatywa, pozytywna energia oraz zaangażowanie w realizację zadań
  • chęć ciągłego rozwoju
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • wychodzisz z inicjatywą, zarażasz dobrą energią i zaangażowaniem w działania
  • oferujemy dostęp do MyBenefit, Multisport, prywatnej opieki medycznej i stomatologicznej
  • od ponad 25 lat realizujemy projekty i tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla największych organizacji w Polsce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • realizujemy duże projekty z udziałem wielu zespołów
  • mamy miejsca parkingowe, garaż na rowery, łatwy dojazd SKM, autobusem i tramwajem
  • stawiamy na rozwój Twoich kompetencji - organizujemy szkolenia z ekspertami dziedzinowymi, zapewniamy dostęp do platformy szkoleniowej
  • mamy swoją drużynę #postdatateam (biegi, rowery, zajęcia szachowe, strzelanie)
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • z naszych produktów korzysta codziennie ponad 30 tysięcy użytkowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zapewniamy świetną atmosferę, tworzoną przez wszystkich, nie mamy dress codu 😉
  • oferujemy dostęp do kursów językowych
  • opieka stomatologiczna
  • naszymi wartościami (#odpowiedzialność, #współpraca, #rozwój) kierujemy się każdego dnia
  • zespoły SCRUMowe rozwijają kilkanaście naszych produktów
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • brak dress code’u
  • zapewniamy ergonomiczne stanowiska pracy
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Tworzymy zgrany Zespół, oparty na trzech wartościach: odpowiedzialności, współpracy i rozwoju. Każdego dnia tworzymy rozwiązania dla biznesu rozwijając nasze produkty, dbając o ich funkcjonalność użytkową, niezawodność i wysoką dostępność.