AFRY Poland sp. z o.o

Projektantka/Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych w projektach realizowanych w międzynarodowym zespole inżynierów.
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Wymagania (mile widziane)
  • udział w projektach międzynarodowych lub/oraz projektowanie w systemach 3D.
  • doświadczenie w projektowaniu w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • znajomość programu Tekla;
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pakiety medyczne;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • świadczenia socjalne;
  • spotkania integracyjne
  • dostęp do platformy językowej;
  • kartę sportową;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • program rekomendacji pracowników
  • brak dress code’u
  • dodatkowo 15 minut przerwy w ciągu pracy
  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;
AFRY jest międzynarodowym liderem w dziedzinie usług inżynieryjnych, projektowych i doradczych. Tworzymy rozwiązania, aby wspierać naszych klientów na całym świecie w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, a także globalnych trendów urbanizacji i cyfryzacji. Jesteśmy zespołem blisko 19 000 oddanych ekspertów działających na całym świecie w dziedzinie infrastruktury, przemysłu i energii, aby tworzyć zrównoważone rozwiązania dla następnej generacji.