GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Przedstawiciel Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Pruszcz Gdański (powiat gdański), Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności
  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
Wymagania (oczekiwane)
  • komunikatywność, umiejętność współpracy
  • dobra znajomość topografii regionu
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku PH
  • znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży artykułów spożywczych
Korzyści dla kandydata
  • firmowa drużyna sportowa
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość skorzystania z ośrodka wypoczynkowego ’Dolina Wiaru’ w Rybotyczach i Spa Hotel Splendor w Lubeni,
  • program rekomendacji pracowników
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pikniki rodzinne
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • inicjatywy dobroczynne
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • dostęp do platformy zakupowej: www.specjalfinanse.pl,

GRUPA KAPITAŁOWA ’SPECJAŁ’ LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z POSZERZENIEM STRUKTUR ZATRUDNI NA STANOWISKO: