Oleofarm sp. z o. o.

Przedstawiciel Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Białystok, Podlaskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Realizacja działań promocyjnych i marketingowych u Klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, budowanie relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży detalicznej, mile widziane doświadczenie w branży FMCG, zielarskiej bądź farmaceutycznej,
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
  • Nastawienie na realizacje celu, samodyscyplina i systematyczność,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista.
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię od realizacji wyników,
  • Narzędzie pracy: komfortowy samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Możliwości rozwoju w strukturze firmy.
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.