Columbus Elite S.A.

Przedstawiciel Handlowy (branża OZE)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

6 000,00 - 15 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Sprzedaż całego portfolio produktów OZE,
  • Oferowanie usług w oparciu o finansowanie z programu "Czyste powietrze"
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych metodą D2D,
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, determinacja, nastawienie na sukces,
  • Wynagrodzenie oparte na wysokim systemie prowizyjnym: 6000- 15000 złotych netto + VAT,
  • Atmosferę, dzięki której chce się działać – imprezy integracyjne, eventy, możliwość udziału w Konferencjach branżowych.
  • Możliwość dostosowania regionu pracy do własnych preferencji,
  • Program motywacyjny - finansowanie leasingu lub najmu auta,
  • Rozwój zawodowy i inspirację – przejrzysta ścieżka kariery,
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe,
  • Współpracę na podstawie B2B lub umowy zlecenie,

Chcesz zmieniać świat na lepsze, zacznij od powietrza, które wszyscy wdychamy!

W związku z naszym zaangażowaniem w program "Czyste Powietrze", poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, który dołącz do naszego zespołu i przyczyni się do realizacji projektu.

Nasze wartości przekładają się na lepsze jutro. Bądź zmianą i zmieniaj świat z nami!

#BeTheChange

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj