Meden-Inmed Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. chirurgii kręgosłupa

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • promocja oraz aktywny rozwój sprzedaży powierzonego asortymentu: endoskopowa chirurgia kręgosłupa – marka RIWOspine (Richard Wolf GmbH), implanty do chirurgii kręgosłupa – marka Centinel Spine oraz Silony Medical, Riwospine, sprzęt wykorzystywany w terapii bólu – marka Avanos, materiały kościozastępcze stosowane w chirurgii kręgosłupa - marka NovaBone, specjalistyczne stoły operacyjne do chirurgii kręgosłupa - marka Mizuho Osi, materiały biologiczne takie jak autologiczna matryca fibrynowa z czynnikami wzrostu PRF – marka Vivostat,
  • udział w konferencjach i sympozjach branżowych,
  • monitorowanie rynku oraz raportowanie działań do dyrektora jednostki biznesowej.
  • aktywne uczestnictwo oraz organizacja prezentacji, szkoleń i warsztatów,
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców na powierzonym terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i podlaskiego,
  • bieżąca współpraca ze środowiskiem lekarzy chirurgii kręgosłupa (neurochirurgia, ortopedia), również na bloku operacyjnym,
Wymagania (oczekiwane)
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • chęć do częstych wyjazdów służbowych (80% wyjazdy służbowe, 20% praca biurowa).
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, chęć budowania relacji z klientami,
  • wykształcenie wyższe o profilu medycznym lub wykształcenie wyższe techniczne,
  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2) – część rozmowy poprowadzimy po angielsku,
  • wysoki stopień rzetelności i orientacji na cel,
  • umiejętność obsługi programu Excel,
  • prawo jazdy kat. B,
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie z zakresu asortymentu chirurgii kręgosłupa i neurochirurgii.
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie pakietu medycznego i sportowego po okresie próbnym,
  • świetny zespół profesjonalistów :)
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami,
  • spotkania integracyjne
  • dołączenie do zespołu profesjonalistów pracujących z prawdziwą pasją,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • narzędzia pracy handlowca: samochód służbowy, laptop, smartfon,
  • umowę o pracę,
Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnią tradycją zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj