Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy ds. HORECA

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Opole, Opolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja strategii handlowej w powierzonym terenie;
  • Raportowanie wszystkich działań sprzedażowych poprzez system mobilny E-leader;
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami;
  • Rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów;
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji.
  • Zarządzanie aktywnościami promocyjnymi u klientów;
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel i PowerPoint;
  • Czynne prawo jazdy kat „B”;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta oraz budowania z nim długotrwałych relacji;
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży kawy (mile widziane w kanale HoReCa);
  • Komunikatywność, zaangażowanie, sumienność, otwartość na zmiany.
Korzyści dla kandydata
  • Szkolenia baristyczne.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Współpracę z zespołem ekspertów i pasjonatów;
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • Dopłata do pakietu sportowego MEDICOVER Sport;
  • Samochód firmowy;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i rozwijającym się zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną – MEDICOVER;

Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. stanowi część międzynarodowej Grupy Massimo Zanetti S.p.A. MZBG, która sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, serwując 50 mln filiżanek kawy codziennie. Od początku powstanie Grupy promujemy włoski styl parzenia oraz picia kawy wśród ludzi na całym świecie. Kawa rzeczywiście jest naszą pasją każdego dnia.

Czym zajmujemy się w Polsce?

Segafredo Zanetti Poland buduje rynkową pozycję poprzez sprzedaż swoich produktów w kanałach: HoReCa i FMCG. Nasza palarnia kawy w Bochni jest jedną z 21 palarni, które należą do grupy MZBG.