Würth Polska Sp. z o.o.

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy ds. obsługi serwisów samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – serwisy samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, firm przewozowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach decyzyjnych
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: techniki zamocowań, chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym
  • Rozumienie zagadnień technicznych (umiejętność łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi firmami
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • preferencyjne pożyczki
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Dostęp do nowoczesnych platformy szkoleniowo - rozwojowych
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • karta MultiSport
  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej
  • firmowa biblioteka
  • Telefon komórkowy oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 34 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 800 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 50 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.