General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Przewoźnik

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Cementowa 2, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kierowca / kurier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej – wszystkiego Cię nauczymy
  • dostarczaj razem z nami przesyłki do naszych Klientów.
Wymagania (mile widziane)
  • białe samochody dostawcze (min. 3,5 tony)
  • zarejestrowana własna działalność gospodarcza
  • po prostu… chęci do współpracy
  • wspieramy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania – u nas naładujesz swoje samochody elektryczne
  • z nami się nie zajedziesz – wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego szanujemy Twój czas prywatny, a weekendy spędzamy w domu
  • stawiamy na ludzi i relacje (z maszyną nie pogadasz :) )
  • napędza nas rozwój, dlatego umożliwiamy budowanie własnego biznesu w wyznaczonym na wyłączność rejonie działania
  • Z NAMI KURIERKA ROBI SIĘ PRZYJEMNA!
  • z nami wrzucisz szósty bieg - gwarantujemy stałość zleceń, jasno określone zasady współpracy i przejrzysty system rozliczeń (od paczki)
  • oferujemy wsparcie na starcie – zapewniamy wdrożenie dla Ciebie i Twoich Pracowników

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj