Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Recepcjonista/ka / Host (f/m/d)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Warszawska 67, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • powitanie i obsługa gości
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi
  • dbanie o wygląd i estetykę samochodów z ekspozycji salonu i demo
  • obsługa systemu CRM
  • wsparcie działu handlowego w pierwszym kontakcie z Klientem
Wymagania (oczekiwane)
  • otwartość na ludzi
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym
  • doświadczenie w branżach związanych z bezpośrednią obsługą Klienta
  • obcowanie na co dzień z nowoczesnymi technologiami
  • duże wsparcie i zaangażowanie ze strony doświadczonego zespołu
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej częścią Porsche Holding
  • umowę zlecenia
  • niezbędne narzędzia do pracy
Porsche Inter Auto Polska to sieć salonów samochodowych z wieloletnią tradycją. PIA Polska jest częścią Porsche Holding – właściciela największej w Europie sieci dealerskiej samochodów. W Polsce odpowiadamy za dystrybucję takich marek jak Porsche, Bentley, Audi, Volkswagen (samochody osobowe oraz dostawcze), Lamborghini oraz Škoda. Aktualnie PIA Polska to 7 marek i 26 autoryzowanych salonów w 8 miastach w całej Polsce.