Cavatina GW Sp. z o.o.

Redaktor prowadzący

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Wielicka 28/b, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • aktywne współtworzenie i realizacja strategii wydawniczej serwisu Holistic News (https://holistic.news)
  • wspieranie rozwoju konferencji Holistic Talk (https://holistictalk.pl)
  • planowanie tematów i dbanie o właściwą jakość materiałów (teksty),
  • udział w procesie tworzenia nowych formatów (podcasty, wideo);
  • redagowanie treści i udzielanie wskazówek autorom,
  • dobór autorów i współpraca z dziennikarzami,
  • stała współpraca z działem promocji w zakresie promowania treści oraz pozyskiwania ruchu,
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w zakresie tworzenia treści podcastów i/lub wideo — mile widziane;
  • własny dorobek dziennikarski (preferowane obszary: społeczeństwo, filozofia lub zainteresowanie tymi obszarami tematycznymi),
  • znajomość CMS (np. WordPress), Google Analytics, zasad SEO oraz innych narzędzi — mile widziana,
  • doświadczenie w pracy jako redaktor prowadzący lub wydawca portalu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań oraz proaktywność;
  • zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność, dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2).
  • umiejętności długofalowego planowania i ustalania priorytetów oraz delegowania i egzekwowania zadań,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania redakcją oraz treściami serwisu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Holistic.news to portal poświęcony człowiekowi – jego miejscu i kondycji we współczesnym świecie. Przedstawiamy w nim aktualne wydarzenia i, kierując się zasadą „prawdy i dobra”, komentujemy je z uwzględnieniem rozmaitych zjawisk w socjologii, edukacji, polityce, kulturze i sztuce oraz nauce i technice. Staramy się patrzeć na rzeczywistość obiektywnie i analitycznie, z determinacją poszukując odpowiedzi na pytania o właściwy kierunek rozwoju społeczeństw.

Jesteśmy częścią Fundacji Fiducia, która swoją aktywność rozwija na polu kultury (Cavatina Hall), edukacji (Holistic Think Tank) oraz mediów (Holistic News)."