ENERGA – OPERATOR S.A.

Referent ds. Obsługi Organizacyjnej​

Miejsce zatrudnienia
Słupca (powiat słupecki), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie przesyłek kurierskich do wysyłki
  • Realizacja innych zadań zleconych przez Kierownika Wydziału Organizacji, Administracji i Transportu
  • Wykonywanie bieżących czynności związanych z obsługą kancelaryjną w siedzibie Rejonu Dystrybucji w Słupcy
  • Potwierdzanie wpływu dokumentów do RD Słupca
  • Informowanie pracowników właściwych komórek organizacyjnych RD Słupca oraz pracowników komórek organizacyjnych Oddziału w Kaliszu zlokalizowanych w siedzibie RD Słupca o konieczności odbioru przesyłki
  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej do komórek zlokalizowanych na terenie RD Słupca oraz wychodzącej z komórek organizacyjnych zlokalizowanych na terenie RD Słupca
  • Przygotowanie korespondencji wychodzącej do wysyłki oraz rejestracja w pocztowej książce nadawczej
  • Przyjmowanie, rejestrowanie, skanowanie i rozdzielanie korespondencji adresowanej do RD Słupca oraz do komórek organizacyjnych i pracowników komórek organizacyjnych Oddziału w Kaliszu zlokalizowanych w siedzibie RD Słupca.
Wymagania (mile widziane)
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej
  • Znajomość elektronicznego systemu obiegu dokumentów
  • Maksymalne zaangażowanie w realizację zadań
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rzetelne, dokładne, sprawne i terminowe wykonywanie zadań
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • dodatkowy urlop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • program emerytalny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • wyprawka dla dziecka
  • pakiet relokacyjny
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj