EC1 Łódź - Miasto Kultury

Referent/ Referentka w Dziale Projekcji i Wydarzeń Filmowych w Narodowym Centrum Kultury Filmowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Juliana Tuwima 46, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Fotografia i produkcja filmowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • organizacja wydarzeń filmowych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury Filmowej;
  • przygotowanie spotkań z twórcami, premier filmowych w ramach działalności bieżącej kina NCKF-u;
  • kierowanie ruchem klientów;
  • podstawowa działalność promocyjna i wizerunkowa;
  • obsługa projektorów cyfrowych i analogowych w trakcie projekcji filmowych (oferujemy niezbędne szkolenie w tym zakresie);
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji projektu, rozliczanie raportów i faktur.
  • dbanie o prawidłowy przebieg seansów w salach kinowych Narodowego Centrum Kultury Filmowej;
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, otwartość na nowe wyzwania, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie;
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku oraz w weekendy;
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi projektorów cyfrowych i analogowych.
  • sprawność organizacyjna, terminowość, zainteresowanie sektorem kultury i działaniami aktywizującymi społeczność lokalną;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę w równoważnym systemie czasu pracy;
  • nagrody jubileuszowe;
  • możliwość realizowania ambitnych przedsięwzięć kulturalnych– w tym spotkań z twórcami kina, premier filmowych, wystaw, działań wydawniczych;
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wynagrodzenie zasadnicze i dodatek stażowy od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • brak dress code’u
  • pracę w nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni EC1;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • umowę o pracę w instytucji nastawionej na promocję filmu ambitnego i realizację działań upowszechniających kulturę filmową;

EC1 to siedziba kilku instytucji naukowo - kulturalnych, w których pomagamy zrozumieć naturę świata. Wiedza i ciekawość to źródła codziennych przyjemności! Łączymy centra zajmujące się nauką, sztuką, grami wideo i filmem. Nasz zespół ekspertów ma najwyższe kompetencje kierunkowe

EC1 Łódź to zrewitalizowany i rozbudowany kompleks dawnej elektrociepłowni, który stał się siedzibą instytucji kultury i nauki. Misja EC1 jest edukacyjna - przecież przede wszystkim chcemy opowiadać sobie wiedzę. A ulubioną czynnością wiedzy jest dzielenie się. Nasze obszary działalności przede wszystkim nauk przyrodniczych i wizualnych sztuk narracyjnych: filmów, komiksów, gier wideo. To jednak nie wszystko. EC1 Łódź to także rozrywka. Zawsze pamiętamy, że procesy związane ze zdobywaniem wiedzy mogą (i powinny!) nieść przyjemność.