Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Opole, Opolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozwój umiejętności funkcyjnych i stałe podnoszenie standardów obsługi Klienta
  • Stały monitoring obsługiwanego rynku i rozwój obsługiwanej sieci partnerów biznesowych
  • Budowanie i rozwój kompetencji sprzedażowych podległych pracowników, poprzez wspólną pracę i szkolenia, a także stałą diagnozę potrzeb rozwojowych Zespołu
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji służąca dbaniu o wizerunek Firmy
  • Monitorowanie rynku poprzez analizę danych i działań konkurencji
  • Realizacja założeń sprzedażowych oraz jakościowych dla podległego regionu sprzedaży (woj. lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z partnerami handlowymi
  • Tworzenie planów i strategii sprzedażowych oraz czuwanie nad ich realizacją
  • Raportowanie wskaźników sprzedażowych i jakościowych
  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców handlowych, w tym m.in. wyznaczanie celów, monitorowanie, motywowanie
Wymagania (oczekiwane)
  • Czynne prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe mile widziane wykształcenie techniczne
  • Przedsiębiorczość, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • Znajomość pakietu programu Office, w szczególności MS Excel, Word i PowerPoint
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania wniosków
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym potwierdzone sukcesami
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w branży budowlanej
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karty przedpłacone
  • program emerytalny
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy częścią Wienerberger AG z 200 letnim doświadczeniem na rynku. Jako globalny dostawca materiałów budowlanych produkujemy wysokiej jakości ceramiczne cegły, rozwiązania elewacyjne, dachówki, płyty i kostki brukowe a także systemy rur. Pracujemy w 16 lokalizacjach w całej Polsce.

Nasze flagowe spółki to Wienerberger, Semmelrock i Pipelife.

Obecnie do obsługi naszych zakładów Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o. w poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Doradca handlowo-techniczny