Audiofon

Regionalny Koordynator Sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na powierzonym terenie
  • prowadzenie działań rekrutacyjnych i onboardingowych
  • podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy
  • monitoring i badanie rynku, w tym możliwości sprzedażowych
  • udział w organizowaniu lokalnych akcji
  • wspieranie zespołu w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze środowiskiem medycznym
  • współodpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego na powierzonym terenie
Wymagania (oczekiwane)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania pozytywnych relacji
  • umiejętność planowania, organizacji i zarządzania czasem
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie wyższe
  • otwartość oraz umiejętność słuchania innych
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży medycznej)
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji i wdrażaniu nowych pracowników do zespołu
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia (umowa o pracę, praca w rodzinnej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży)
  • udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej!
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • ciągły rozwój – udział w szkoleniach, webinariach; wsparcie trenerów wewnętrznych; platforma szkoleniowa, blog branżowy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • świetną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni pasji
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • najlepszy system premiowy w branży
  • korzystanie z bogatego pakietu benefitów, Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowania do urlopu, dofinansowania do opieki nad dziećmi, bonów świątecznych)
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego

Historia firmy AUDIOFON sięga 1991 roku, gdy małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia rozpoczęło swoją działalność związaną z badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych.

Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce!

Nasz sukces tkwi w wyjątkowym podejściu, zarówno do naszych Pacjentów, jak i naszych Pracowników. Stawiamy na dobre relacje, a naszą pracę charakteryzuje pasja i zaangażowanie. Tylko z takim nastawieniem możemy wspólnymi siłami zmieniać życie osób niedosłyszących na lepsze.

Z naszymi Pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich pracę i aktywnie wspieramy ich rozwój. Nasza praca ma sens i właśnie to motywuje nas do działania, bo… Pomaganie jest w nas :-)