BIOGENED S.A.

Regionalny Menedżer Eksportu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie strategii marketingowych na poszczególnych rynkach oraz poszczególnych klientach (wspólnie z działem marketingu) oraz analiza działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za budżety marżowe i kosztowe oraz udział w ich planowaniu i rozliczaniu
  • Weryfikacja polityki handlowej na podległych rynkach
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami na świecie w rejonie Azji lub Ameryki Łacińskiej i Południowej
  • Odpowiedzialność za strategię i kreowanie procesu sprzedaży i uzgadnianie warunków sprzedaży w powierzonym regionie
  • Budowanie wizerunku marki, udział w targach i eventach branżowych
  • Tworzenie planów bonusowych i systemów motywacyjnych dla klientów oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
Wymagania (oczekiwane)
  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dużym atutem
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Gotowość do częstych podróży służbowych - min. 1 tydzień w miesiącu na podległym obszarze
  • Inicjatywa i pro aktywność w działaniu
Wymagania (mile widziane)
Znajomość rynku Azji lub Ameryki Łacińskiej i Południowej
Korzyści dla kandydata
  • owoce
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit profit
  • Stabilna, długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru), w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Komfortowe biuro w Warszawie lub/i w Łodzi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie