Devire Sp. z o.o.

Samodzielna księgowa

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzorowanie pracy zespołu księgowego, delegowanie zadań, monitorowanie postępów, motywowanie i rozwijanie kompetencji pracowników oraz weryfikacja poprawności wykonanych zadań
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca i roku (np. kalkulacja na potrzeby CIT, sporządzenie JPK_VAT, analiza rozrachunków, uzgodnienie zestawienia obrotów i sald, sporządzenie pełnego sprawozdania finansowego wraz z obsługą audytu),
  • Przygotowanie i obróbka danych do raportów oraz deklaracji (np. GUS, US, INTRASTAT, NBP) wraz z ich sporządzeniem z tą uwagą, że w
  • Samodzielne księgowanie operacji w systemie księgowym,
  • Komunikacja z klientami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w wdrażaniu systemów ERP - mile widziane
  • Zaawansowane umiejętności w obsłudze programu Excel, w tym tabel przestawnych, funkcji wyszukiwania warunkowego, i sumowania warunkowego
  • Aktualna znajomość prawa bilansowego oraz podatkowego, szczególnie VAT, CIT, PIT - wymóg konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 poziom mówiony) - preferowana ze względu na klientów międzynarodowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i weryfikacji pełnych sprawozdań finansowych (w tym poddanych badaniom) - wymóg konieczny
  • Doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej - wymóg konieczny
  • Minimum 7 lat praktyki w prowadzeniu kompleksowej księgowości zgodnie z polskimi standardami rachunkowości, w tym co najmniej 1 rok zarządzania zespołem - wymóg konieczny
  • Umiejętność sporządzania i weryfikacji deklaracji podatkowych, np. CIT, PIT, WHT, VAT - wymóg konieczny
Korzyści dla kandydata
  • Imprezy integracyjne.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje (w tym z systemu księgowego oraz ze zmian w przepisach),
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów),
  • Wsparcie działu doradztwa podatkowego oraz prawnego przy rozwiązywaniu bieżących spraw merytorycznych,
  • Benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit),
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj