Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Samodzielny Referent

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 161, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Odbiór pokoi od mieszkańców przed każdym wykwaterowaniem
  • Udział w przeglądach budynków, stanowiących podstawę do opracowania planowanych remontów
  • Współodpowiedzialność materialna za mienie i wyposażenie, będące na stanie ZDS
  • Pomoc Kierownikowi ZDS i kierownikowi magazynu przy nadzorze nad wykonawstwem usług w podległym ZDS (sprzątanie, pranie, konserwacje, naprawy, remonty, itp.)
  • Pełnienie dyżurów w recepcji ZDS w dniach i godzinach wskazanych przez Kierownika ZDS
  • Prowadzenie codziennych kontroli stanu i czystości budynków
  • Wystawianie faktur za usługi świadczone przez ZDS - w zastępstwie Kierownika ZDS i Kierownika magazynu
  • Okresowa kontrola czystości w pokojach i segmentach mieszkalnych, prowadzenie na bieżąco rejestru tych kontroli oraz raportowanie ewentualnie stwierdzonych nieprawidłowości
  • Obsługa mieszkańców ZDS w systemie HMS
  • Działania w zakresie nadzoru nad przestrzeganiem przez mieszkańców „Regulaminu domu studenckiego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie”
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość MS Office, w tym w szczególności programu MS Excel
  • Dokładność i rzetelność
  • Minimum 2-letni staż pracy udokumentowany świadectwami pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów/Stokłosy/Służew
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole pracowników
  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz przy realizacji codziennych obowiązków
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Paczki na święta dla dzieci

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj