Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Samodzielny Referent w Dziale Inwestycji i Nadzoru Technicznego (DINT)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowoursynowska 159, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowanie rozliczenia inwestycji po odbiorze końcowym
  • Przygotowanie zleceń i umów udzielanych w trybie pozaustawowym
  • Współpraca w przygotowaniu rocznego planu inwestycji, remontów i konserwacji oraz każdorazowo przy aktualizacji planu w roku kalendarzowym i sprawozdaniu
  • Monitoring kosztów w podziale na inwestycje, remonty, konserwacje
  • Prowadzenie rejestru umów i faktur
  • Przygotowanie faktur do realizacji przelewu
  • Archiwizacja dokumentacji po zakończeniu realizacji zadania i przekazywanie dokumentacji do archiwum
  • Kompletowanie i zabezpieczenie dokumentacji finansowej, umów, zleceń itp.
Wymagania (oczekiwane)
  • W przypadku wykształcenia wyższego, wymagamy co najmniej 2-letniego stażu pracy, udokumentowanego świadectwami pracy
  • W przypadku wykształcenia średniego wymagamy co najmniej 4-letniego stażu pracy, udokumentowanego świadectwami pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość systemu do elektronicznego obiegu dokumentacji (EZD) – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość przepisów z obszaru prawa administracyjnego, prawa finansowego i zamówień publicznych związanych z zakresem obowiązków – mile widziane
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i rzetelność, nastawienie na jakość
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (przewidujemy zatrudnienie na okres min. 1 roku) z możliwością przedłużenia współpracy na czas nieokreślony
  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz przy realizacji codziennych obowiązków
  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole pracowników
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Służew/Ursynów/Stokłosy
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Paczki na święta dla dzieci