ADAR sp. z o.o.

Samodzielny Spedytor

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Samodzielne organizowanie działań w zakresie spedycji międzynarodowej i/lub krajowej;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie;
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność generowania marży;
  • Nastawienie na osiąganie wyników.
  • Doświadczenie w branży spedycyjnej;
Korzyści dla kandydata
  • Płaska struktura firmy;
  • Freight Automation by Hogs;
  • Dowolna forma współpracy: B2B / UoP;
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system premiowy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Wynagrodzenie ściśle powiązane z generowanym zyskiem;
  • Jasne warunki współpracy;
  • Mili, życzliwi i pomocni współpracownicy.

Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną, zatrudniającą blisko 160 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r. Szeroko pojętym transportem zajmujemy się od ponad 40 lat. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu pełnimy rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.

Przez ostatnie lata wprowadziliśmy wiele zmian w sposobie funkcjonowania naszej firmy i rozwoju ludzi, dzięki którym sukces jest możliwy. Stawiamy nacisk na naukę i podwyższanie swoich kompetencji, co bezpośrednio wpływa na nasze działania. Aby osiągać nasze cele, potrzebujemy ludzi oddanych i gotowych do pracy, która będzie wymagała dużego zaangażowania i motywacji. Podejmowania pewnych decyzji.

Wychodząc poza standardy typowej spedycji, uczymy się, zmieniamy i osiągamy zamierzone cele. Do współpracy angażujemy ludzi spoza branży, bez doświadczenia, którzy dopiero pod naszymi skrzydłami poznają prawdę o branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).

Stale szukamy osób, które chcą się uczyć i stosować zdobytą wiedzę w swojej pracy. Ostatnie 40 lat na rynku pokazały nam, że zmiany są możliwe tylko dzięki zaangażowaniu, współpracy i zaufaniu.