1dea

Senior Android Automotive Developer (Kotlin | Java)

Wynagrodzenie
145,00 - 170,00 PLN Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozwój aplikacji mobilnych na Android Auto: Będziesz tworzyć zaawansowane aplikacje korzystając z Twojej wiedzy z obszaru Android SDK oraz umiejętności programowania w Kotlin lub Java
  • Doświadczenie z Android Automotive OS: Wykorzystasz swoją znajomość unikatowych cech i ograniczeń tego systemu, by optymalizować aplikacje pod kątem bezpiecznego i wygodnego użytkowania w samochodzie
  • Wysoka jakość kodu: Będziesz pisać kod zgodny z dobrymi praktykami, korzystając z Git do kontroli wersji, metodologii CI/CD oraz testów jednostkowych
  • Integracja z asystentem głosowym: Umożliwisz sterowanie głosowe i personalizację aplikacji samochodowych dzięki znajomości Asystenta Google i Google Custom Cloud Assistant
  • Projektowanie UI/UX: Twoim zadaniem będzie tworzenie intuicyjnych interfejsów dla aplikacji samochodowych, stawiając na bezpieczeństwo i minimalizowanie rozproszeń kierowcy
Wymagania (mile widziane)
  • Praktyczne umiejętności w zakresie integracji aplikacji z systemem pojazdu
  • Doskonała znajomość Android SDK i programowanie w Kotlin lub Java
  • Doświadczenie w optymalizacji działania aplikacji Android / Linux i zarządzania pamięcią (płynna praca w ograniczonym środowisku)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Android Automotive OS (rozumienie cech i ograniczeń)
  • Język angielski (projekt międzynarodowy) - wymagany na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (B2+)
  • Doświadczenie w zadaniach z obszaru projektowania UI/UX (intuicyjne interfejsy dla aut, priorytety bezpieczeństwa i minimalizacja rozpraszaczy)
  • (Wymóg kluczowy) Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w roli Android Automotive Developera
  • Solidne podstawy inżynierii oprogramowania (Git, CI/CD, testy jednostkowe - zwracanie uwagi na kod wysokiej jakości)
  • Znajomość Asystenta Google i Asystenta Google do Custom Cloud (sterowanie głosowe i personalizacja)
  • Doświadczenie w narzędziach i praktykach z zakresu Agile (np. SAFe, Confluence, Jira, itd.)
  • Transparentny model długoterminowej współpracy (umowa B2B na czas nieokreślony)
  • Dojrzały i stabilny system projektowania
  • Przyjazną atmosferę w zespole - cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwoju
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Pracujemy w duchu Agile, rozumianym jako ciągłe doskonalenie, skuteczną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego w procesie tworzenia produktów
  • Nowoczesny sprzęt firmowy wraz z oprogramowaniem i konfiguracją
  • Stabilną i bezpieczną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wspieramy kulturę kreatywności - każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów czy rozwiązań - zawsze będziesz wysłuchany, a Twoje sugestie zostaną wzięte pod uwagę
  • Profesjonalne porady i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów
1dea Kośnik Sp. k. od 7 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla korporacji o zasięgu międzynarodowym oraz największych polskich firm.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj