PGP HUB Sp. z o.o.

(Senior) Event Specialist

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Wołoska 9, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w procesach New Business – tworzenie lub współtworzenie, kosztorysowanie i prezentowanie ofert eventowych;
  • Bieżąca współpraca z klientem;
  • Organizacja wydarzeń od etapu produkcji do demontażu;
  • Wyceny i przygotowywanie szczegółowych kosztorysów;
  • Zarządzanie budżetami projektowymi i rozliczanie ich po realizacji.
  • Research i współtworzenie ofert;
  • Kontakty i nadzór podwykonawców (scenografia, technika, atrakcje, artyści, graficy itd.);
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami eventowymi;
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów równolegle pod presją czasu;
  • Znajomość nowoczesnych technologii, monitorowania rynku oraz trendów eventowych;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym realizowaniu eventów dla różnych klientów;
  • Prawo jazdy kat. B. (mile widziany własny samochód);
  • Nastawienie na rozwój, pro-aktywność oraz nieustanne doskonalenie własnego warsztatu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w tym swobodne posługiwanie się słownictwem branżowym.
  • Kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Bogatą ofertę pakietu socjalnego, w tym dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, platformę Nais (karty sportowe, bilety do kina, dofinansowanie urlopu oraz wiele innych), naukę języków obcych;
  • elastyczny czas pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bogatą ofertę szkoleń we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Pracę hybrydową i elastyczne godziny pracy.
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach oraz projektach rozwojowych;
  • prywatna opieka medyczna
  • Program Work Your World, umożliwiający wszystkim pracownikom Grupy pracę przez 6 tygodni z dowolnego miejsca na świecie;

MSL to agencja należąca do największego francuskiego koncernu reklamowego - Grupy Publicis. Jesteśmy grupą doradców wyspecjalizowanych w komunikacji i budowaniu zaangażowania. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, komunikacja konsumencka, doradztwo kryzysowe, public affairs i współpraca z influencerami. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek oraz kreowaniu i wdrażaniu projektów konsumenckich online i offline. Wspólnie z klientami budujemy efektywne relacje z mediami, blogosferą, influencerami i liderami opinii, a przede wszystkim, sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy i komunikacja finansowa. W MSL zatrudniamy ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie.

Jesteśmy największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak Consumer&Tech, Corporate&Finance, Corporate&Healthcare.