Orange Polska

SEO Specjalist

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 160, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie analiz słów kluczowych i przeprowadzanie audytów
  • Pełna odpowiedzialność i decyzyjność w prowadzeniu projektów SEO
  • Monitorowanie efektów działań, tworzenie raportów i prezentacji z rekomendacjami dla biznesu
  • Przygotowywanie i realizacja strategii SEO dla marek Orange
  • Planowanie i udoskonalanie treści dla serwisów internetowych, dawanie wymagań do przygotowywania podstron
  • Współpraca z agencją zewnętrzną ds. SEO
  • Analiza danych pod kątem biznesowym
  • Regularna analiza stron internetowych, landing page’y, opracowywanie wytycznych i wdrożenie przeprowadzanych działań optymalizacyjnych
  • Raportowanie postępów i wyników
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość pozostałych obszarów digital marketingu, takich jak UX, SEM, analityka danych
  • Znajomość standardów aplikacji webowych (HTML, CMS) na poziomie umożliwiającym działanie
  • Wiedza z zakresu tworzenia audytów oraz optymalizacji stron WWW pod kątem wyszukiwarek
  • Myślenie analityczne i umiejętność analizowania danych oraz wyciągania wniosków i rekomendacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania tematów i projektowania treści generujących ruch na stronie www oraz budowania skutecznego linkowania
  • Posiadanie certyfikatu Dimaq
  • Doświadczenie pracy w agencji marketingowej
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem działań SEO
  • Znajomość narzędzi takich jak Ahrefs, Senuto, Semstorm, Google Search Console (GSC), Google Analytics 4 (GA4) oraz WordPress
  • Prowadzenie projektu od początku do końca
  • Umiejętność prezentacji i łatwość w komunikacji
  • Śledzenie trendów i chęć nauki nowych obszarów w tym zakresie
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2 w mowie i piśmie)
Korzyści dla kandydata
  • Współpracę na warunkach kontraktu B2B lub UoP
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju i pracy z kilkoma markami;
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Współpracę z zaangażowanym i ambitnym zespołem
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
Do naszego 12 osobowego Wydziału Digital Marketingu poszukujemy Eksperta/tki ds. SEO, która trafnie oceni potrzeby naszych marek i dostosuje odpowiedni plan działania. Jesteśmy zaangażowani i ambitni, więc jeśli czujesz, że te określenia do Ciebie pasują to aplikuj śmiało. Odnajdziesz się u nas jeśli lubisz samodzielną pracę, ale rozumiesz także istotę spotkań i sam/a nie boisz się ich prowadzić. Pracując z nami możesz liczyć na wsparcie i pełen dynamizm.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj