SESCOM S.A.

Serwisant infrastruktury IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Opole, Opolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rzetelne dokumentowanie wykonanych prac
  • Konfiguracja systemów kasowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów
  • Instalacja okablowania strukturalnego na terenie obiektów klienta
  • Montaż sprzętu i wdrożenia aplikacji w placówkach na obszarze podległego regionu
  • Naprawy, przeglądy i konserwacje sprzętu komputerowego, sprzętu sieciowego, urządzeń takich jak wagi, skanery ladowe, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych – zadania wykonywane w terenie
  • Udzielanie pomocy technicznej klientom
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z dziedziny IT – problemy sieciowe i sprzętowe
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (jako mobilny serwisant, instalator infrastruktury sieciowej)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dyżurowym, również w weekendy
  • Prawo jazdy kat. B – ze względu na mobilny charakter pracy
  • Rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód – również do celów prywatnych
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole
  • ubezpieczenie na życie
  • platforma do nauki języków obcych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • spotkania integracyjne
O firmie

Jesteśmy polską firmą z 15-letnim stażem na rynku.

Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem.

Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy.

Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, stabilne warunki zatrudnienia oraz oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów.

Przeglądy techniczne oraz usuwanie usterek m.in. urządzeń klimatyzacyjnych i w branży ogólnobudowlanej to początki naszego rozwoju na rynku sieci handlowych, dzięki czemu dzisiaj osiągnęliśmy status czołowej firmy świadczącej usługi Falitity Management’u w wielu branżach na terenie całej Polski oraz w 25 krajach na świecie.