PRAN Sp. z o.o.

Spawacz MAG / Monter - blachy i rury

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • spawanie blach i rur (pozycja PB i PF)
  • kontrola jakości wykonanych spoin
  • montaż na podstawie rysunku technicznego
Wymagania (oczekiwane)
  • aktualne uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem (ale niewymaganym!)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym
  • umiejętność spawania wielowarstwowo
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • doświadczenie w pracy jako spawacz MAG
Korzyści dla kandydata
  • pracę na długi okres
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • jednoosobowy pokój
  • opiekę koordynatorów
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • wynagrodzenie 580€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!

PRAN to skrót od Professional Recruitment Agency Netherlands – Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna (szukająca osób do pracy) w Holandii.

Mamy 4 biura – jedno w Holandii i trzy w Polsce.

W PRAN znajdziesz wiele atrakcyjnych i bezpiecznych ofert.

Nasi rekruterzy do każdego kandydata podchodzą indywidualnie.

KRAZ 1223