HOTELE DIAMENT S.A.

Specjalista ds. Administracji (Dział Wsparcia Sprzedaży)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Dąbrowskiego 50, Gliwice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • weryfikacja oraz ewidencja dokumentów sprzedażowych (porozumień o współpracy / aplikacji kredytowych / umów sprzedażowych itp.) w systemie PMS wraz z archiwizacją tych dokumentów,
  • prowadzenie bazy umów wraz z weryfikacją zapytań z innych działów co do podpisanych dokumentów sprzedażowych,
  • prowadzenie audytów rezerwacji w PMS oraz w systemie HI,
  • wsparcie działu e-commerce,
  • ścisła współpraca i konsultacje z innymi działami (sprzedaż, recepcja, dział finansowo-księgowy itp).
Wymagania (oczekiwane)
  • entuzjazm i zaangażowanie.
  • minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej, najlepiej w branży hotelarskiej,
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności analityczne,
  • znajomość programów MC Office, w tym bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego EXCEL,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, motywacyjny system wynagradzania),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dofinasowania szkoleń,
  • możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego wśród ambitnych profesjonalistów,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pyszną kawę dla pracowników. 😊
Spółka HOTELE DIAMENT S.A. poszukuje pozytywnych osobowości i otwartych na współpracę Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Administracji (Dział Wsparcia Sprzedaży)